Про камень

Гармонія природи в матеріалах Vicostone!

Щоб створити досконалий композит кварцу ТМ Vicostone використовувала природну красу природного каменю, сучасні технології і багаторічний досвід роботи.

Кварцовий камінь ТМ Vicostone повністю передає натуральні кольори і структуру природного кварцу при цьому відрізняється високим рівнем міцності і відмінними експлуатаційними якостями.

Продукція компанії ТМ Vicostone оцінена незалежними експертами і визнана одним з найбільш екологічно чистих кварцових агломератів.

Завдяки своїм характеристикам штучний камінь ТМ Vicostone входить в трійку лідерів в Україні серед матеріалів для створення робочих поверхонь різного призначення – кухонні стільниці, підвіконня, сходи, барні стійки, рецепції та інші елементи інтер’єру.

 

vicostone производитель, vicostone Украина, vicostone цена, vicostone отзывы, vicostone киев

Усе найкраще від Природи для Життя!
Це Vicostone!

 

Кварцовий камінь Vicostone складається з 95% натурального кварцу, полімерної смоли і фарбувальних пігментів.
Використання одного з найміцніших природних мінералів надає продукту відмінну твердість, поліефірні смоли додають еластичності і стійкості до стирання. Застосування сучасних технологій дозволяє ТМ Vicostone домагатися унікальних квітів, максимально наближених до кольору природного каменю.

За шкалою Мооса твердості штучного кварцового каменю становить від 7 до 8 балів (максимальний показник міцність, відповідно до шкали Мооса – 10 балів мають алмаз), для порівняння твердості граніту – всього 6-6,5 бали, а мармур 4,5-5,5 бали.

 

vicostone производитель, vicostone Украина, vicostone цена, vicostone отзывы, vicostone киев

Кварцовий камінь має всі переваги натурального каменю і виключає його недоліки.
Чому варто вибрати кварцовий камінь ТМ Vicostone:

  • Ударостійкий
  • Простий в обслуговуванні
  • Стійкий до високих температур
  • Стійкий до низьких температур
  • Стійкість до впливу хімічних речовин, таких як кислоти і звичайні розчини для очищення поверхонь з рівнем рН не вище 8,8
  • Абсолютно безпечні при контакті з харчовими продуктами
  • Екологічно чистий

Завдяки своїм властивостям кварцовий камінь ТМ Vicostone широко затребуваний і застосовується для втілення самих різних ідей в декоруванні інтер’єрів..


ЦЕ ПРИРОДА! ЦЕ VICOSTONE!