Про нас

ПРО НАС

Компанія «БіБіЕс» є основним постачальником штучного кварцового каменю ТМ Vicostone в Україні.

У 2012 році Компанія «БіБіЕс» уклала контракт з виробником кварцових поверхонь ТМ Vicostone, отримала статус офіційного дилера заводу і право представляти колекції ТМ Vicostone на території нашої країни. Варто відзначити, що компанія «БіБіЕс» є однією з трьох компаній в Європі з подібним статусом.

Завод Vicostone заснований в грудні 2002 року, розташований в Хоа Лак High-Tech Park, Тач Цей район в Ханой, В’єтнам.
На сьогоднішній день Vicostone є однією з перших компаній в області виробництва штучних каменів з кварцового агломерату в Азії.

Завод має чотири виробничі лінії, що використовують високотехнологічне обладнання Бретон S.P.A (Італія), при наявності таких виробничих потужностей завод Vicostone здатний виробляти мільйон квадратних метрів на рік і стати одним з провідних виробників кварцового каменю в світі.

Глобальної мережу дистриб’юторів робить доступними продукти цього виробника на всіх континентах.

Важливим аспектом є те, що ТМ Vicostone гарантує безпеку для клієнтів.
Кварцові поверхні Vicostone були протестовані такими фондами як НФС, GREENGUARD і ЄС і отримали підтверджують сертифікати.

Поверхні з кварцу ТМ Vicostone не мають часу, стійкі до розвитку цвілі і бактерій, не виділяють токсичних речовин, не мають радіаційного фону, не шкодять навколишньому середовищу, повністю безпечні для здоров’я і, таким чином, абсолютно придатні для використання в ресторанах, дитячих установах, лікарні, готелі і приватні апартаменти.

Компанія «БіБіЕс» відмінно зарекомендувала себе на ринку кварцового каменю, багаторічний досвід роботи дав нам переваги в розумінні побажань клієнтів і готовність запропонувати їм якісну продукцію, завдяки цьому на ринку кварцового каменю України з’явився кварц ТМ Vicostone.

Основні області застосування кварцового каменю – виготовлення виробів з кварцу: стільниці для кухні, барні стійки, рецепції, рекламні стійки, стільниці для ванних кімнат, кухонної раковини і ванни, підвіконня з штучного каменю, сходи, каміни і інші архітектурні елементи інтер’єру.

Компанія «БіБіЕс» для архітекторів і дизайн-студій, меблевих салонів пропонує вигідні умови співпраці – повний комплекс послуг для реалізації проектів з кварцового каменю від допомоги у виборі матеріалу до монтажу з дотриманням всіх технологічних норм.

Отримати більш детальну інформацію про умови співпраці, можна за телефонами:

тел. (044) 228-29-49, (067) 326-58-29, (067) 334-77-44

 


ЦЕ ПРИРОДА! ЦЕ VICOSTONE!